Více než 50 let ve světě cestovního ruchu

Skupina Sergio Dalle Nogare

Skupinu Sergio Dalle Nogare působící ve světě cestovního ruchu už 50 let tvoří různé firmy, které se věnují různým odvětvím, například cestovnímu ruchu, stavebnictví a zpracování mramoru a žuly. Jak si představují pohostinství? Kvalita, dostupnost, komfort a relax. Proto je skupina lídrem v oblastech mimohotelového ubytování a hotelů u moře a na horách.

Jestli hledáte ubytování, může vám Skupina Sergio Dalle Nogare nabídnout nejrůznější možnosti. V Chorvatsku vás rádi přivítáme v zařízeních Resort Del Mar, Residence Kamenjak Premantura nebo nově Del Mar Emotion, kde najdete hotel a rezidenci vysoké kvality. V Dolomitech nabízí řetězec Trentino Residences rozmanité možnosti, například Aparthotel Des Alpes, Residence Des Alpes, Residence Lagorai, Aparthotel Majestic a Garnì Aparthotel Princess. V Praze, v České republice, můžete k ubytování využít Hotel Royal Prague v blízkosti centra nebo některý z 90 apartmánů v Prague City Residence.

Skupina Sergio Dalle Nogare se neustále snaží zlepšovat kvalitu služeb a nabízet nové příležitosti, aby vaše dovolená byla jedinečná a nezapomenutelná. Jestli jste připraveni vyrazit, podívejte se na všechna její zařízení, která uspokojí všechny potřeby.

Sergio Dalle Nogare

Founder of “Gruppo Sergio Dalle Nogare”.

Ivana Paliska Dalle Nogare

CEO "Marina Ibacom D.o.o".

Timo Vecchi

Director of the Booking Office.

Zinka Moguš Peruško

Director “Hotel Residence Del Mar Emotion”.

Speciální nabídka

Při rezervaci přímo na našem webu ušetříte až 25%